Camp4U to nowoczesny, całoroczny ośrodek  zlokalizowany w Siechnicach, tuż przy drodze numer 94 w kierunku na Oławę. Skąd pomysł na to miejsce? Przede wszystkim chcieliśmy stworzyć dobrą bazę caravaningową do zwiedzania stolicy Dolnego Śląska. Wrocław do tej pory nie posiadał porządnego miejsca pod kampery i przyczepy kempingowe.

Jednocześnie odległość od dużego miasta (13 km dzieli wrocławski Rynek i Camp4U) pozwala naszym gościom wypoczywać w ciszy i spokoju, w otoczeniu sosnowego lasu. Jedyne, co Was może u nas obudzić to poranny śpiew ptaków – serio, serio

Camp4U oferuje 36 dużych parceli na kampery oraz przyczepy kempingowe. Każde stanowisko posiada podłączenie do prądu w dwóch standardach. Na całym polu rozprowadzona jest również woda, więc jej zatankowanie w żadnym wypadku nie jest kłopotliwe. To nie wszystko. Tuż za recepcją ulokowaliśmy punkt serwisowy, na którym możecie umyć pojazd, zatankować świeżą wodę, opróżnić zbiorniki na wodę “szarą” (brudną) oraz wypróżnić i wyczyścić toaletę chemiczną. Wszystko oczywiście w cenie pobytu.

W naszej ofercie znajdziecie również miejsce na namioty.

Do dyspozycji gości jest shisha bar z lanym czeskim piwem, basen z usypaną plażą, sauna, wypożyczalnia rowerów miejskich, darts, bule. 

Dodatkowym atutem naszego miejsca jest 5 domków całorocznych, ogrzewanych, w pełni wyposażonych. Każdy domek pomieści 4 osoby. Powierzchnia każdego domku to 28 metrów kw. na które składają się: sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, salon z rozkładanym łóżkiem podwójnym i aneksem kuchennym, łazienka z toaletą. 

Zapraszamy!

Przewiń na górę