Wydarzenia

Derby Caravaningowe / Zlot fanów magazynu „Polski Caravaning”

04-06.10.2019

To zarówno zakończenie letniego sezonu caravaningowego, zlot fanów najpopularniejszego i największego tytułu prasowego zajmującego się tematyką kamperów i przyczep kempingowych jak i… Derby Caravaningowe! Czego można się spodziewać? Na terenie kempingu zostanie przygotowana m.in. świetlica, w której będziemy się bawić przez cały weekend, pełny catering z wyżywieniem i przeróżnymi napojami i duże ognisko. W programie przewidzieliśmy zwiedzanie Wrocławia (wraz z wizytacją atrakcji, na których świetnie będą się bawić zarówno dorośli jak i dzieci), wspólną, wieczorną biesiadę oraz niedzielne zawody sprawdzające wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat szeroko pojętego caravaningu.

 

Już dziś wypełnij formularz i dołącz do tego niezwykłego wydarzenia. Szczegóły na www.camp4u.pl oraz naszym Facebooku.

Andrzej w kamperze, czyli Caravaningowe Andrzejki 2019

30.11.2019

Podobno w Andrzejki dzieją się rzeczy naprawdę magiczne i na co dzień niespotykane. Tak będzie i na naszym kempingu. Prócz oczywistej biesiady nie zabraknie odpowiedniego wystroju kempingu, lania wosku i zabawy do samego rana. Boicie się o pogodę? Spokojnie – nasze sanitariaty są ogrzewane a ciepła woda jest zawsze dostępna. Świetlica, w której odbędzie się spotkanie, również jest ogrzewana.

 

Szczegóły, jak zawsze, na camp4u.pl oraz FB.

Nowy Rok z Camp4U

31.12.2019-01.01.2020

A co powiecie na prawdziwego, caravaningowego Sylwestra? Razem, wraz z naszymi domami na kołach, przywitajmy Nowy Rok! Ilość miejsc jest ograniczona, więc rezerwację warto zrobić już teraz poprzez formularz dostępny na www.camp4u.pl. Nie zabraknie zabawy do rana, pokazu fajerwerków, pełnego cateringu i przede wszystkim zupełnego luzu – smokingi zostawcie w domu. Mile widziani są wszyscy – rodziny, paczki znajomych, najmłodsi, dla których przygotujemy specjalną strefę roboczo nazywaną „Anty Nuda”. PS. Wspominaliśmy o klimatycznym, dużym ognisku? Nie może go zabraknąć.

KAMPERlove Walentynki 2020

14.02.2020

Bez wątpienia wszyscy kochamy swoje domki na kołach, prawda? Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować caravaningowe Walentynki! Postaramy się, byście atmosferę miłości poczuli na naszym kempingu na każdym kroku. Ilość miejsc, podobnie jak w przypadku poprzednich imprez, jest ograniczona. Nie zabraknie biesiady, cateringu, specjalnego wystroju, szalonej zabawy. A po wszystkim spróbujemy stworzyć największe, caravaningowe serce jakie kiedykolwiek ktokolwiek widział. To jak, widzimy się na miejscu?

 

Zapisy na www.camp4u.pl lub za pośrednictwem FB.

Przewiń do góry